30/9/16 - 2. den

30. září 2016 v 23:53 |  Food is a drug

Dnes horší den

Jídlo: rajčatový salát (2rajčata), lahůdkové droždí, dýnová semínka, 4 kukuřičné polystyreny, pomazánka s příchutí vlašských oříšku;
2 nugátové croissanty (dostala jsem)

Pití: voda, zelený čaj, káva se zajícem
Pohyb: nic

 


Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 1. října 2016 v 19:14 | Reagovat

no, škoda těch croissantů, tak zkus příště třeba jen jeden a druhý si nech na zítra ... (když dostaneš něco takového) - dáš si to druhý den, nikdo ti to přeci nesní a samo se to nevypaří ... Ale i tak, příjem máš i tak rozhodně menší než já, (ale prostě to sladko-tučné (HLAVNĚ SLADKÉ!)) JE ŠPATNÉ .... (když jsem mývala tu svou nejvyšší váhu, tak jsem jeden čas přestala jíst normál.jídlo, vyhýbala jsem se mu a marně se pokoušela o hladovky, ale vždy jsem ujela cca na 2 - 4 snikerskách za den ... NARÁZ - A ZAČALA JSEM PŘIBÍRAT  (proč? žádné bílkoviny = ztráta svaloviny, která pálí energii, nárazové návaly cukrů = přebytečná nespálená energie = ukládání do tuků ...)  TAKŽE NA SLADKÉ BACHA ... + zkus nějakou bílkovinu (libová šunka, tvaroh, jogurt, vajíčko - alespoň trochu - to je prý základ hubnutí ... + pohyb) Moc na tebe myslím, drž se .... já jím zdravě, hlídám bílkoviny, a postupně snižuji kj ... (snažím se :D ) a slintam na ty dobroty doma, ale nedám si :), jen to zdravé, a když už, tak jen maličkato něčeho sladkého, ale fakt malinko (hrnek džusu, 2 lžíce sladkého jogurtu) ... :) DRŽ SE!!! :))

2 thaliaproana thaliaproana | Web | 2. října 2016 v 15:54 | Reagovat

Dobrý jídelníček, jen škoda těch croissantů kdyžtak si je rozlož na více dní :) Jinak se drž :)

3 vivien-for-ana vivien-for-ana | 3. října 2016 v 9:41 | Reagovat

Kdepak tě mám?? :(( ... jestli se další den nezadařilo, nevadí, prostě začni znovu a předejdi nezdarům třeba trochu zvýšením množství v jídelníčku a rozlož to do celého dne a snižuj postupně ... třeba jako já na ty 4 000 kj - to se dá - ani mně to nešlo hned a mám tam i den s 5500 (ale nemám v tom žádné velké úlety na sladkosti) ... a váha mi klesla o kilo, dnes ráno tam bylo 62,3  ... Nevzdávej se, vždyť to není přeci tak strašně těžké, ahoj, myslím na tebe a vrať se, vždyť jsi takhle nešťastná, tak proč se tak trápit, když může být lépe? prostě v klidu, postav si režim a postupně snižuj, hlavně si najdi alespoň ty 2 dny, kdy si hodinku tak lehce zacvičíš, bude ti lépe na těle i na dušičce a i ti pak lépe půjde odolávat kdejaké dobrotě, hm? :) čekám tu na tebe a vrať se, páá :)

4 Marla Marla | Web | 4. října 2016 v 21:51 | Reagovat

Nugát, nugát, nugát! Miluju ho. Ale jíst ho nesmíme.
Jinak jsem ráda, že jsi víceméně tu :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama